09198285505 تماس از ساعت 9 الی 21:30

آموزش جاوا اسکریپت - مقدمات جاوا اسکریپت
  • امتیاز کاربران
  • ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با یکی دیگر از قسمت های آموزش برنامه نویسی سایت ، زبان مربوط به جاوا اسکریپت در خدمت شما دوستان هستیم . در جلسه اول از آموزش جاوا اسکریپت اومدیم و یک مقدمه از این زبان محبوب جاوا اسکریپت به شما توضیح دادیم . در جلسه دوم از آموزش جاوا اسکریپت با هم با نحوه صحیح استفاده از جاوا اسکریپت درون پروژه آشنا شدیم و یاد گرفتیم که چگونه یک فایل جاوا اسکریپت خارجی را درون صفحه مربوطه وارد کنیم .  خوب جلسه سوم از آموزش جاوا اسکریپت قرار است که یک سری مقدمات و پیشنازهای اصلی و اصولی مربوط به این زبان یاد بگیریم و بدانیم کی و چه زمانی از آنها استفاده کنیم . چون قرار است که این مقدمات و نکاتی که به آن در این جلسه اشاره می کنیم بارها و بارها در قسمت های بعدی از آن استفاده کنیم . پس بهتر با آنها آشنا بشویم . مواردی همچون قرار دادن توضیحات ، پنجره Alert و دستور console log . پس با ادامه مطلب با ما همراه باشید .

آموزش جاوا اسکریپت - شروع یک پروژه
  • امتیاز کاربران
  • ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با قسمت دوم از آموزش جاوا اسکریپت در خدمت شما دوستان هستیم . در قسمت قبلی ما اومدیم و درباره مزیت ها و تاریخچه جاوا اسکریپت کامل صحبت کردیم . در این قسمت ما قرار موارد پایه و استاندارد در کدنویسی جاوا اسکریپت توضیح بدهیم ، همچنین یاد میگیریم که ما به چه شکل کدهای جاوا اسکریپت خودمان را درون صفحه وب قرار بدهیم و در اصطلاح با اصول برنامه نویسی سایت تحت زبان جاوا اسکریپت در این قسمت آشنا می شوید .

آموزش جاوا اسکریپت - مقدمه
  • امتیاز کاربران
  • ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی سایت می باشد ، که تحت وب و سمت کلاینت می باشد ، یعنی به سرور نیازی نمی باشد . حتی شما می توانید به صورت آفلاین آن را می توانید اجرا کنید و نتایج آن را مشاهده کنید . زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت ، با انجام تغییرات بروی تگ های HTML و CSS اهداف خود را انجام می دهد . پس نیاز می باشد که شما حتما به زبانهای HTML و CSS آشناییت داشته باشید .