09198285505 تماس از ساعت 9 الی 21:30

طراحی سایت عاملی مهم در جذب مخاطب !
  • امتیاز کاربران
  • ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

زمانی که شما طراحی سایت و برنامه نویسی سایت خود را به اتمام رسانده اید و در حال تلاش برای فروش آنلاین یا معرفی خدمات بروی وب سایت خود هستید، هیچ کس نمی داند که ظاهر شما شبیه کیست ، چه نوع لباسی می پوشید و یا صدای شما چگونه است . در بیشتر موارد اولین بار توسط مشتریان ، با ظاهر وب سایت تان و طراحی وب سایت تان مورد قضاوت قرار می گیرید. بسیاری از افراد و بازدیدکنندگان فقط ٣۰ ثانیه و یا حتی کمتر در صفحات وب سایت وقت صرف می نمایند. در این ٣۰ ثانیه آنها در مورد مفید بودن اطلاعات موجود در وب سایت شما و همچنین در مورد قابل اعتماد بودن وب سایت شما به عنوان یک منبع، قضاوت می نمایند. ممکن است بپرسید چگونه ممکن است تمامی اینها در ٣۰ ثانیه تعیین شود!

اهمیت محتوا در طراحی سایت
  • امتیاز کاربران
  • ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اگر قصد طراحی سایت و برنامه نویسی سایت برای یک کسب و کار آنلاین راه دارید ، باید به این موضوع آگاه باشید که چطور به صورت آنلاین بنویسید . تا به حال احتمالا عبارت "محتوا، پادشاه است" در زمینه طراحی سایت را از اکثر افراد طراح سایت ، شنیده اند و ممکن است امروز کمی کلیشه ای به نظر بیاید، اما هنوز که هنوزه ، اهمیت کیفیت محتوای یک سایت، هنوز به قوت گذشته باقی است و این عبارت همانند گذشته که برای توصیف اهمیت محتوای سایت به کار برده می شد، معنا دار و مهم می باشد .

9 روش صحیح در مدیریت سایت
  • امتیاز کاربران
  • ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای این که شما بتوانید ترافیک وب سایت خود را افزایش بدهید و همچنین باعث رونق در کسب و کار خود شوید باید یک سری نکات در برنامه نویسی سایت و طراحی سایت را رعایت کنید . این 9 مورد نکته ای که در ادامه مطلب به آن اشاره می شود دقت بسیار کنید و قبل از صرف هزینه هایی برای رفع مشکلات بعد از طراحی سایت ، این نکات را در طراحی سایت و برنامه نویسی سایت خود پیاده سازی کنید تا هم در زمان و هم در وقت صرفه جویی کرده باشید .