یکی از مهمترین فاکتورهای اعتبار یک سایت، داشتن بازدیدهای زیاد و افزایش بازدید سایت است. هرچند تعداد بازدیدهای یک سایت تنها فاکتور تصمیم گیری موتورهای جستجو برای افزایش رتبه سایت شما نیست ، اما بدون شک این آیتم یکی از مهمترین فاکتورهای سایت می باشد. ترافیکی که باعث افزایش بازدید از سایت شما می شود به عنوان بازدید کننده به سایت شما هدایت می شود، معمولا از طریق یکی از سه روش زیر تامین می گردد :


a) موتورهای جستجو : موتورهای جستجو مانند گوگل، بزرگترین منبع هدایت افراد به سایت ها می باشند. در صورتی که سایت شما رتبه خوبی در کلمه های کلیدی شغل شما داشته باشد ، مطمئنا بازدید های سایت شما بسیار افزوده خواهد شد. این نوع ترافیک که از طریق موتورهای جستجو به سایت شما هدایت می شود، Organic خوانده می شود.
b) بازدید مستقیم : منظور از بازدید مستقیم، ورود آدرس سایت در نوار آدرس مرورگر می باشد. برای افزایش بازدید های مستقیم، آدرس سایت شما باید در اختیار مردم قرار گرفته باشد. تبلیغات محیطی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات پیامکی از جمله روش هایی هستند که می توانند باعث افزاید بازدید مستقیم سایت شما شوند. این نوع ترافیک که از طریق مستقیم به سایت شما هدایت می شود، Direct خوانده می شود.
c) سایت های معرفی : منظور از این مورد، سایت هایی هستند که با نمایش لینک سایت شما، باعث می شوند بازدیدکنندگان به سایت شما مراجعه کنند. این نوع ترافیک Referral خوانده می شود. سایت های معرفی به سه دسته زیر تقسیم می گردند :
i.  شبکه های اجتماعی: شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، می توانند مکان مناسبی برای قراردادن لینک سایت شما باشند تا بازدید کنندگان از صفحه فیس بوک شما بتوانند به سایت شما هدایت شوند.
ii.  سایت های تبلیغاتی: سایت های تبلیغاتی که اقدام به ثبت بنر و بک لینک می نمایند، یکی از بهترین روش های افزایش بازدید سایت و همچنین افزایش رتبه سایت می باشند.
iii.  سایت های افزایش بازدید: این سایت ها، با داشتن کاربران بسیار زیاد یا نرم افزارهای خاصی، می توانند کاربران حقیقی و مجازی زیادی را در طول یک روز به سایت شما هدایت کنند. بازدید افراد زیاد با آی پی های مختلف می تواند بر رتبه سایت شما تاثیر مثبت داشته باشد.

 

 

برای دریافت اطلاعت بیشتر با مشاورین گروه آکاوب تماس بگیرید .

09198285505