طراحی سایت اصلی ترین تخصص در گروه طراحی سایت آکاوب است. گروه آکاوب با هدف ایجاد تحولی جدید در طراحی وب سایت تخصصی و داینامیک ، به عرصه طراحی سایت گام نهاد . بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان ها و اشخاص حقیقی ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند در حالی که در دنیای 33 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، توجه نکردن به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب میشود .

گروه طراحی سایت آکاوب در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت ، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت. همچنین طراحی سایت آکاوب همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود و با پشتیبانی خود آرامش را برای آنان به ارمغان خواهد آورد و مشتريان سود مستقيمی را از خدمات طراحی سایت ، آکاوب خواهند برد.

مراحل طراحی سایت در گروه آکاوب

طراحی وب سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . لذا به بررسی موردی این مراحل و شناسایی اهمیت هر مرحله در پیاده سازی یک سایت می پردازیم :

بررسی اهداف شما از داشتن وب سایت

در طراحی سایت ، اولین مرحله تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است. لذا در قدم اول تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازهای شما قرار دارد. تمامی فعالیتهای طراحی گرافیک، طبقه بندی اطلاعات، کد نویسی و پیاده سازی اطلاعات بر مبنای اهداف و نیازهای شما صورت خواهد گرفت. وب سایت طراحی شده برای شما باید اهداف و نیازهای خاص شما را برآورده کند.

طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات

یکی دیگر از مراحل مربوط به طراحی سایت ، طبقه بندی صحیح اطلاعات می باشد که به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به سایت برسد. لذا در این مرحله که بر اساس نیازسنجی و تعیین اهداف صورت می گیرد باید اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها، اهداف و استراتژی های تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین و مشتریان شما به سهولت بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در آن بیابند.

طراحی گرافیک سایت

مرحله بعدی در زمینه طراحی سایت مربوط به گرافیک یا قالب وب سایت می باشد . با طبقه بندی اطلاعات، تیم طراحی گرافیک طرح مورد نظر خود را بر اساس اهداف، نوع فعالیت و نظرات شما پیاده سازی می نمایند. نمای زیبای ظاهری سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر بیننده به همراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد. قرارگیری هدفمند اطلاعات در طرح از موارد دیگری است که به افزایش بازدید و بهره وری سایت طراحی شده کمک شایان می نماید.

تبدیل گرافیک به HTML

در این مرحله از طراحی سایت ، طراحان وب سایت قالب گرافیک طراحی شده را به فایل html تبدیل و جهت پیاده سازی به تیم برنامه نویسی تحویل می دهند .

پیاده سازی و برنامه نویسی سایت

طراحی سایت شیوه ها و روش های متفاوتی دارد که در این میان یافتن بهترین روش و استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی ها باید به موازات خواسته ها و نیازهای وب سایت شما صورت پذیرد. در جهت دستیابی و بکارگیری از بهترین تکنولوژی ها، ابزارها و روش ها برای طراحی سایت مشتریان خود است که گروه آکاوب همواره در حال تحقیق، بررسی و بروزرسانی نرم افزارها و تخصصهای کادر پرسنلی خود می باشد. مورد مهم دیگر در پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت دارا بودن قابلیت بروز رسانی و تغییر سایت بر اساس نیازهای آینده شماست. چرا که وب سایت باید قابلیت ارتقا ، بروز رسانی و بهینه سازی را داشته باشد تا در آینده و به سهولت بتوان از این امکانات بهره مند شد.

تست و بارگذاری وب سایت

پس از اتمام پروژه طراحی سایت و برنامه نویسی سایت ، لازم است که همانند هر سیستم دیگری سایت تست شود و چهارچوب نهایی آن مشخص شود. در این مرحله ما ایرادات احتمالی را شناسایی و اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می دهیم.

بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات

پس از طی مراحل بالا در طراحی سایت ، سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی و ورود اطلاعات است. در سایت های داینامیک و در چهارچوب گرافیک طراحی شده قابلیت تغییر اطلاعات سایت را در هر زمان و با خواست خود دارید. ورود اطلاعات در وب سایت های طراحی شده توسط گروه آکاوب بسیار ساده است و طی یک دوره آموزشی کوتاه هر یک از پرسنل شرکت شما به سهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت خواهد بود.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

پس از طی مراحل طراحی سایت و بارگزاری موفقیت آمیز سایت شما در محیط اینترنت، این موضوع که سایت در موتورهای جستجو شناسایی شده و در حین جستجوی کاربران به سهولت و بر مبنای کلمات کلیدی متداول در زمینه کاری شما رتبه نخست را کسب نماید بسیار حائز اهمیت است. دسترسی کاربران به سایت معمولآ از طریق این جستجو ها صورت می گیرد، لذا علاوه بر رعایت استانداردهای لازم که به صورت پیش فرض توسط ما قرار می گیرد، تیمی کامل جهت ارتقا و پیاده سازی تکنیک های بهینه سازی، وب سایت شما را در رسیدن به این هدف مهم یاری می رسانند .

 

امکانات و ویژگی های طراحی سایت در گروه آکاوب

کلیه سایت های طراحی شده از سايت های كوچك ٣ الي ۴ صفحه ای تا سایت های شركت های بزرگ به صورت کاملا دايناميك و مبتنی بر نرم افزار سیستم مدیریت محتوا (CMS - Content Management System) طراحی و پیاده سازی می گردند.

یک CMS موفق، سیستمی است که ایجاد، سازماندهی و مدیریت محتوا در آن آسان باشد. شما با استفاده از سيستم مديريت محتوا به راحتي مي توانيد مطالب و تصاوير سايت خود را اضافه، ويرايش و يا حذف نماييد. سيستم مدیریت محتوا، طیف وسیعی از امكانات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

مديريت و کنترل محتوای سايت
فرم دعوت همکاری (استخدام)
مدیریت کاربران و ثبت نام در سایت
فرم نظرات و پيشنهادات
قابليت تعيين دسترسی های مختلف برای اعضاء سايت
فرم نوبت دهی
اخبار
فروشگاه آنلاین متصل به شبکه شتاب (پرداخت آنلاین)
بخش مقالات سایت
RSS (خبر خوان از سایر سایتها)
موتور جستجوی پیشرفته سایت
پرسش های متداول
قوانین و مقررات و بخشنامه ها
مديريت تبليغات و بنرها در سايت
کاتالوگ الکترونیکی
پخش موسيقي
پخش ویدئو کلیپ
گالری تصاویر (گواهینامه ها، لوح ها، نمایشگاه ها، سمینارها و ...)
محصولات
وبلاگ
مدیریت فایل یا دانلود سنتر
امتیازدهی و اظهارنظر کاربران
نقشه سايت
فرم سفارش آنلاین
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما

برای دریافت اطلاعت بیشتر با مشاورین گروه آکاوب تماس بگیرید .

09198285505