در این صفحه برای شما هزینه ها و تعرفه های مربوط به طراحی وب سایت را به صورت لیست وار بیان خواهم نمود تا بتوانید استعلام قیمت دقیق تری از شرکت های طراحی وب تهیه نمایید. هزینه طراحی سایت شامل هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، پیاده سازی سایت، درج مطالب وب سایت، آموزش پنل کاربری وب سایت، اختصاص طراح گرافیک دو بعدی وب سایت در صورت نیاز، راه اندازی نسخه موبایلی وب سایت در صورت نیاز، پشتیبانی و نگهداری وب سایت و خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد .

لازم به ذکر است که هزینه مربوط به ثبت دامنه IR و همچنین 150 مگ هاست پرسرعت و طراحی سایت واکنش گرا ( نسخه موبایلی وب سایت ) به صورت رایگان و به عنوان هدیه برای سال اول ، بروی کلیه بسته های زیر بوده است .

تعرفه ثبت دامنه

تعرفه ثبت دامنه های ir در حدود 10 هزار تومان سالیانه و تعرفه ثبت دامنه های دیگر نظیر com و net و org در حدود 50 هزار تومان می باشد. البته دامنه هایی با مبالغ بالاتر به عنوان مثال دامنه های co وجود دارند که هزینه ثبت آنها بالاتری از دامنه های معمولی دارند. ( در هنگام انتخاب هر یک از پکیج های ذیل دامنه irبه صورت رایگان و به عنوان هدیه برای شما تعلق می گیرد . )

تعرفه هاستینگ

تعرفه هاست شما بسته به میزان فضایی که احتیاج دارید می باشد. پلان اولیه هاستینگ وب سایت از 150 مگابایت فضا شروع می شود که هزینه آن در حدود 50 هزار تومان سالیانه می باشد. نکته ای که لازم است به آن توجه نمایید آن است هاستینگ قابل ارتقاء می باشد و می توانید با توجه به نیاز وب سایت ارتقاء داده شود. به عنوان مثال برای ارتقاء هاست از 150 مگابایت به 500 مگابایت هزینه 30 هزار تومان می باشد. در نتیجه لازم نیست از ابتدای پروژه هزینه زیادی بابت هاست پرداخت نمایید و هاست با کمترین ظرفیت نیز برای راه اندازی هاست کافی است.

 

shop design

هزینه طراحی قالب

هزینه طراحی قالب در حدود 200 هزار تومان می باشد که این هزینه برای طراحی قالب در زمینه قالبهای شخصی و شرکتی به صورت عمومی می باشد . این قالب ها به صورت استاندارد طراحی می گردند و اصول اولیه سئو و واکنش گرایی و آدرس دهی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و همچنین استاندارد w3c لحاظ می گردد. ( برای طراحی قالب اختصاصی مراجعه کنید ) .

طراحی قالب اختصاصی ( توسط گرافیست )

در صورتی که نظر کارفرما بر آن بوده که سایت بر پایه قالب های عمومی طراحی نگردد هزینه در نظر گرفتن طراح برای پیاده سازی قالب وب سایت در حدود 300 هزار تومان می باشد ( برای سایتهای شرکتی و شخصی ) و روال اجرای کار به این صورت می باشد که با کارفرما تماس تلفنی یا جلسه ای حضوری تشکیل میگردد و در آن تماس و یا جلسه کارفرما نیازهای گرافیکی خود را اعلام می نماید و طراح براساس احساس نیازهای اعلام شده کارفرما قالب را پیاده سازی می نماید و کارفرما می تواند پس از طراحی قالب آن را ویرایش نماید تا قالب مورد نظر مطابق با سلایقش باشد.

 

ایمن سازی سایت

سایت پس از اتمام طراحی حتما می بایست امن سازی گردد و در صورت عدم انجام این مورد به سرعت دچار مشکلات امنیتی خواهد گردید ( سایت شما از نظر ایمنی به صورت ماهیانه بررسی می شود ) . هزینه ایمن سازی سایت در حدود 100 هزار تومان به صورت سالیانه می باشد. البته این هزینه برای سایت های فروشگاهی و پرتالی بالاتر می باشد . لازم به ذکر در هنگام عقد قرارداد هزینه ایمن سازی سایت شما که شامل بکآپ گیری ماهیانه نیز می باشد به صورت رایگان و به عنوان هدیه صورت می گیرد .

آموزش پنل کاربری سایت

پس از اتمام پروژه سیستم مدیریت محتوای وب سایت می بایست به کارفرما آموزش داده شود. هزینه آموزش پنل کاربری در ابتدای کار به صورت رایگان که شامل یک جلسه یک ساعت و سی دقیقه ای بوده است ، و پس از آن برای هر جلسه آموزش در حدود 50 هزار تومان می باشد. پس از آموزش پنل کاربری کارفرما قادر خواهد بود مطالب، منوها و تصاویر سایت را مدیریت نماید.

پشتیبانی یکساله سایت

سایت پس از ساخت نیاز به پشتیبانی یکساله دارد تا چنانچه برای سایت مشکلی به وجود آمد و یا سوالی برای کارفرما مطرح شد بتواند موارد را از تیم پشتیبانی فنی وب سایت پیگیری نماید. هزینه پشتیبانی فنی یکساله وب سایت در حدود 100 هزار تومان می باشد . که برای سال اول به صورت رایگان می باشد .

site design2

درج مطالب وب سایت (در صورت نیاز)

درج مطالب وب سایت کار فنی و پیچیده ای نیست و کارفرما می تواند با آموزشی که می بیند این کار را به راحتی انجام دهد. در صورتی که کارفرما این وظیفه را به گروه آکاوب محول نمایید هزینه درج مطالب وب سایت در حدود 300 هزار تومان می باشد. البته هزینه درج مطالب وب سایت با توجه به میزان اطلاعات متغیر بوده و هزینه اعلام شده برای درج مطالب پیش فرض شرکتی می باشد.

اضافه نمودن زبان جدید به سایت (در صورت نیاز)

هزینه اضافه نمودن زبان جدید به وب سایت در حدود 30 درصد از عدد کل می باشد. به عنوان مثال در صورتی که عدد کل طراحی سایت بسته استاندارد به مبلغ 550 هزار تومان باشد هزینه اضافه نمودن زبان جدید به سایت در حدود 165 هزار تومان می باشد. البته این درصد در پروژه های مختلف بسته به نوع پروژه متفاوت است و می بایست موردی مشخص گردد . همچنین مطالب و محتویات زبان دوم نیز توسط خود کارفرما باید ارائه گردد .

طراحی سایت واکنشگرا - نسخه موبایلی وب سایت (در صورت نیاز)

سازگاری سایت با دستگاه های مختلف نظیر موبایل و تبلت با توجه به آنکه 80 درصد از کاربران وب از موبایل و تبلت برای مرور وب استفاده می نمایند به امری مهم برای سایت ها تبدیل شده است. هزینه پیاده سازی نسخه موبایلی در حدود 400 هزار تومان می باشد که البته این هزینه نیز برای سایت های فروشگاهی و پرتالی بالاتر می باشد. لازم به ذکر است که تمامی قالبهایی که توسط گروه آکاوب ارائه می شود به صورت پیش فرض ، واکنش گرا می باشد . ( هزینه اولیه قالب شما به صورت رایگان بوده و در صورت تغییر قالب و ظاهر سایت این هزینه از شما در صورت نیاز به واکنش گرایی سایت دریافت می گردد . )

خدمات سئو و بهینه سازی سایت (در صورت نیاز)

سایت به طور پیش فرض بر اساس اصول سئو و بهینه سازی طراحی می گردد و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای سئو قالب سایت نیست. گروه طراحی سایت آکاوب ، برای نمایش سایت در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مرتبط به سایت هزینه دریافت می نماید. هزینه نمایش سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به سایت در حدود 1 میلیون تومان می باشد که این قیمت برای کلمات های پر رقیب بالاتر می باشد. برای مشخص شدن تعرفه دقیق نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل خود با گروه آکاوب تماس حاصل فرمایید.

قیمت های ذکر شده در بالا برای سایت های معمولی می باشد و در صورتی که سایت نیاز به امکانات خاصی نظیر درگاه پرداخت آنلاین و .... داشته باشد هزینه به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

 

paye sherkati herfei

سرویس پایه

سرویس شرکتی

سرویس حرفه ای

 قیمت : 320 هزار تومان

قیمت : 550 هزار تومان

قیمت : 890 هزار تومان

مشاهده جزئیات و سفارش مشاهده جزئیات و سفارش مشاهده جزئیات و سفارش